KOMUNIKAT dla mieszkańców gminy Wieluń korzystających z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rudzie
W związku z realizacją zadania pn. ,,Budowa PSZOK w formule zaprojektuj i wybuduj” i intensywnymi pracami, które trwają w obrębie aktualnie funkcjonującego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rudzie informuję, iż od dnia 06 listopada 2023 r. do odwołania zmianie ulegnie jego lokalizacja oraz godziny funkcjonowania.

Punkt przeniesiony zostanie w głąb placu (na teren Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Rudzie).

Godziny otwarcia:
- wtorki i czwartki w godz. 15:00 - 18:00,
- sobota w godz. 10:00 - 15:00.

pszok

Prosimy o stosowanie się do poleceń osób obsługujących PSZOK oraz zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie Punktu.

W związku z przebudową drogi wjazdowej ruch w kierunku PSZOK odbywa się wahadłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie przypominamy o prowadzonej obecnie na terenie gminy Wieluń zbiórce odpadów wielkogabarytowych.