U nas Dzień Ziemi jest każdego dnia. Dziś na Miejskiej Oczyszczalni Ścieków edukujemy Technikum Ochrony Środowiska.

Jeśli wasza klasa jest zainteresowana tym, jak pracuje Laboratorium fizyko-chemiczne badania wody i ścieków oraz jak wygląda proces oczyszczania ścieków zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20240423 100957

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o w Wieluniu happening z okazji Dnia Ziemi w dniu 22 kwietnia 2024 roku w godz. 9 - 12 na terenie Plant Miejskich im. Jana Pawła II (ul. Zamenhofa – na wprost siedziby Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Wieluniu). Czekamy na Was wspólnie z Nadleśnictwem Wieluń.

DzienZiemi 2024

 

Dziękujemy wszystkim za udział w zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o w Wieluniu happening z okazji Dnia Ziemi. Nadleśnictwo Wieluń, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu - serdeczne podziękowania za współpracę w tak ważnym społecznie temacie.

20240422 103434

Informacja dla mieszkańców os. Armii Krajowej.
Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu informuje, że przywrócono dostawę do większości bloków na os. Armii Krajowej – oprócz bloku nr 9 oraz bloku nr 10. Te dwa blogi nie będą mieć wody, aż do usunięcia awarii w dniu jutrzejszym (piątek).
Cysternę z wodą pitną podstawiono pod blok nr 9.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

wstrzymanie